Jauna platjoslas zāles pļāvēja (traktor tehnika) iegāde

Publicēts: 08/09/2016 09:35

SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" izsludina iepirkumu ID Nr. KKP/2016/4 "Jauna platjoslas zāles pļāvēja (traktor tehnika)  iegāde". Pretendentu piedāvājumi iepirkumam jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu līdz 2016. gada 19. septembrim plkst. 13.00 SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" 2. stāvā 216. kabinetā.

Pievienotie dokumenti:

Tehnikai jābūt piemērotai darbam un braukšanai pilsētas apstākļos. Kabīne slēdzama, apsildāma – gaisa kondicionieris, sānu spoguļi abās pusēs kā arī  priekšā kabīnei un aizmugurē, priekšējais un pakaļējais logu tīrītājs, bākuguns, radio, sēdeklis ar amortizāciju, roku un galvas atbalstiem. Digitāls vadības kontroles panelis uzrādot dzinēja apgriezienus, pārvietošanās ātrumu, degvielas līmeni, dzesses šķidruma temperatūru. Uz kabīnes uzstādīti divi papildus darba apgaismojumi. Traktors paredzēts braukšanai abos virzienos. Stūres konsoles apgriešanas iespēja un vadības sviras dublējums nodrošinot pārvietošanos un darbību abos traktora virzienos.

Lai sasniegtu maksimālu mazu spiedienu uz zemi un nodrošinātu maksimālu stabilitāti traktors aprīkots ar vienāda diametra riteņiem un diskiem gan uz priekšējā gan uz aizmugurējā tilta.

Komplektācijā iekļauta sakabe piekabes vilkšanai.

Piegādes brīdī nodrošināta apmācība lietošanā 8 (h) garumā.

Nodrošināta piegāde Pasūtītājam: Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā.

Kontaktpersonas
par iepirkuma priekšmetu Kaspars Poriķis, t.: 26342778,
par iepirkuma procedūru Ritvars Cimermanis, t.: 29360441.