Sākusies tirgotāju pieteikšanās Hercoga Jēkaba gadatirgum

Sākusies pieteikšanās tradicionālajam un daudzu iemīļotajam Hercoga Jēkaba gadatirgum, kas šogad norisināsies 7. oktobrī no 11.00 līdz 16.00 Kalna ielā un Kalnas ielas 19 pagalmā, kā arī Liepājas ielā.

Rudens gadatirgus vienmēr izceļas ar vērienīgu dižandeli, kas vienkopus pulcē visus novada pagastus un citus tirgotājus no malu malām, kā arī ar bagātu kultūras programmu, kas tirdziņa apmeklētājiem liek griezties deju ritmā un dziedāt līdzi jautriem meldiņiem. 

Pieteikšanās norisinās līdz 17. septembrim. Dalībai aicināts pieteikties ikviens, kurš vēlas tirgus apmeklētājiem rādīt, ko pats izaudzējis, pagatavojis vai kā prot izklaidēt viesus - amatnieki un amatu pratēji, tautas lietišķās mākslas studijas, mākslinieki un individuālie meistari, ekoloģiski tīru Latvijā audzētu pārtikas produktu ražotāji, našķu un saldumu tirgotāji.

Hercoga Jēkaba gadatirgu rīko SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”. Tirdziņš norisinās no 2010. gada, un tas kļuvis par iecienītu pasākumu ne tikai tirgotājiem, bet arī apmeklētājiem.

Papildus informācija pa tālruni 26603289. E-pasts: dace.grehova@kuldiga.lv.

Pieteikšanās šeit.

Nolikums