Bezmaksas vebinārs dzīvokļu īpašniekiem

04/10/2021

Izglītības iestāde “Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs” piedāvā ikvienam iedzīvotājam izglītojošu bezmaksas vebināru “Svarīgākais, kas Jums jāzina par mājokļa pārvaldīšanu”.

Šī ir lieliska iespēja ikvienam dzīvokļu īpašniekam, māju vecākajiem, biedrībām uzzināt būtisku informāciju par mājas pārvaldīšanas jautājumiem no nozares labākajiem ekspertiem.

Vebināra tēmas: Mājas pārvaldnieka kompetence. Vai pārvaldnieks pilda visus pienākumus attiecībā uz ēkas uzturēšanu? Sadarbība ar pārvaldnieku. Mājas apdraudējuma nepieļaujamība. Ūdens zudumi. Kas ir mājas vecākais? Plānotie un ārpuskārtas remontdarbi. Uzkrājuma veidošana. Valsts Kontroles revīzijā konstatētais par ēku drošuma jautājumiem. Šie un vēl citi svarīgi ar mājokļu pārvaldīšanu saistīti jautājumi tiks apskatīti šajā vebinārā.

Vebinārs notiks 2021. gada 10. novembrī no plkst. 10.00-13.00  un 23. novembrī no plkst. 18.00-21.00. Iedzīvotājiem iespējams izvēlēties sev ērtāko laiku.

Reģistrācija: seminari@forcelex.lv, tel. 25618869, vai mājaslapā: https://www.forcelex.lv/pasakumi/bezmaksas-vebinars-dzivoklu-ipasniekiem-svarigakais-kas-jums-jazina-par-majokla-parvaldisanu/