Klientu apmierinātība ar atkritumu apsaimniekošanu katru gadu pieaug

29/01/2021

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” gada sākumā veic elektronisku aptauju, lai noskaidrotu klientu apmierinātība ar atkritumu apsaimniekošanu Kuldīgas novadā.

Šogad aptaujas anketu aizpildīja 736 respondentu, sniedzot atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, vai tiek saņemti kvalitatīvi pakalpojumi, vai informācija par pakalpojumiem ir viegli saprotama un pieejama, vai viegli pieteikt jaunus pakalpojumus un veikt izmaiņas esošajos, vai problēmas tiek operatīvi risinātas, kur tiek saņemta informācija par atkritumu apsaimniekošanu un citiem KKP pakalpojumiem, kādi ir ieteikumi sekmīgai sadarbībai un KKP pakalpojumu attīstībai u.c.

Paldies par lielo atsaucību, augsto novērtējumu un konstruktīvajiem ieteikumiem, kurus iespēju robežās ņemsim vērā un ieviesīsim ikdienā! Mēs strādājam Jums!

Kā pateicību par aptaujas aizpildīšanu, pieciem mūsu klientiem dāvāsim sadzīves atkritumu izvešanu (vienu reizi) bez maksas. Jaunnedēļ gan mūsu mājaslapā www.kkp.lv, gan Feisbukā, gan, sazinoties personīgi, paziņosim uzvarētājus!