Mācās šķirot atkritumus

22/01/2020

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 7.c klase ar skolotāju Sandru Blumbergu šodien viesojās SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" Atkritumu šķirošanas laukumā, lai mācītos pareizi šķirot atkritumus.

Bērni uzdeva dažādus jautājumus par atkritumu šķirošanu un uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, izteica viedokli un dalījās savā atkritumu šķirošanas pieredzē.

Liels pārsteigums jauniešiem bija, ka visus iedzīvotāju sašķirotos atkritumus, kas nonāk pieņemšanas punktā, Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā, vēlreiz mūsu darbinieki ar rokām pāršķiro, lai precīzi atlasītu frakcijas, kuras nododamas otrreizējai pārstrādei.

Diemžēl ļoti daudz atkritumu, kas izmesti kā šķirotie atkritumi, tādi nav. Tādēļ skolēniem tika rūpīgi izstāstīts un Atkritumu šķirošanas instrukcijā parādīts, ko tad īsti drīkst izmest kā otrreiz pārstrādājamos atkritumus.

SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" darbinieki jūtas patiesi priecīgi un motivēti, ka pērn aizsāktā kampaņa "Liksim spēkus kopā un atkritumus atsevišķi", lai izglītotu sabiedrību atkritumu šķirošanas jautājumos, ir guvusi popularitāti un šogad piesakās aizvien jaunas klases un kolektīvi, lai klātienē apgūtu pareizu atkritumu šķirošanu! ☘️☘️☘️

Kopā mēs varam! Par tīru un zaļu Latviju!

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktors Mārtiņš Burke-Burkevics izsaka pateicību SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" par atbalstu projekta dienas "Veselā vidē - vesels gars!" organizēšanā.