Kuldīgas novadā savāktas 43 tonnas nolietotās elektropreces

22/11/2019

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” oktobrī piedāvāja iedzīvotājiem unikālu iespēju – nevajadzīgās un savu laiku nokalpojušās elektropreces (televizorus, ledusskapjus, veļas mašīnas u.c.) bez maksas nodot savā dzīvesvietā. Elektropreču izvešanas akcijas laikā Kuldīgas novadā tika savāktas 43 tonnas elektropreces!

“Ņemot vērā lielo atsaucību un to, ka daudzi iedzīvotāji ir izrādījuši interesi par iespēju vēl nodot elektropreces, tad plānojam šādu akciju rīkot arī 2020. gada janvārī,” pauž SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” Tehniskās bāzes un atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītājs Kaspars Poriķis.

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”, domājot par videi draudzīgu saimniekošanu, savāktās elektropreces nodevusi tālāk otrreizējai pārstrādei. Tādējādi daudzi derīgi materiāli iegūs otru dzīvi, nenonākto sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā.

Elektroiekārtas satur kaitīgas vielas, kas var apdraudēt apkārtējo vidi un cilvēku veselību, tādēļ tās nedrīkst izmest sadzīves atkritumos vai atstāt pie atkritumu konteineriem!

Atgādinām, ka elektropreču savākšanas akcijai varēja pieteikties ikviens Kuldīgas novada iedzīvotājs. Tā bija lieliska iespēja bez maksas atbrīvoties no liekajām elektroprecēm.